מאמרים

אתר מאמרים לשימוש חופשי

תאריך: 19.06.2018

אתר מאמרים

קטגוריה:  • שיפוצים ותיקונים
מפקח בנייה לבנייה פרטית
מאת: orya hen  |  פורסם בתאריך:   |  נצפה: פעמים
מפקח בנייה לבנייה פרטית

אנשים רבים שמחליטים לבנות בית פרטי, נתקלים בהרבה שאלות וחששות, שמא הבנייה לא תהיה תקנית, או שהקבלן ישתמש בחומרי בנייה זולים והבית שלהם יאבד מערכו.

בגלל שאין להם ניסיון, רבים פונים ובצדק אל מפקח בנייה לבניה פרטית.

ממש כשם שלא תלכו למשפט ללא עורך דין ולמס הכנסה ללא רואה חשבון, כך גם לגבי בנייה שאסור שהיא תתבצע, ללא מפקח הבנייה שהוא זה שיבדוק כל פרט, מהשרטוט של המבנה, עד חומרי הבנייה ועד לאנשי המקצוע שייכנסו לפעולה בזמן הנכון.   יש את האנשים  הפחות אחראים שסבורים כי הם חוסכים כסף בתשלום על פיקוח בנייה.

אם גם אתם מאלה, אז דעו כי מדובר בטעות חמורה, כי בנייה ללא פיקוח תגרום לכם להפסדים גדולים שלבטח תצטרכו לשלם להם אחר כך כאשר הבית כבר יהיה בנוי ופתאום תגלו כי האיטום לא היה מקצועי ותתחלנה להיות נזילות בקירות החיצוניים של הבית, מה שיגרום לנזק למבנה, תשתית ביוב או צנרת מים שתתחיל לדלוף, מה שלט אמור להיות עם בניה נכונה ובטח שלא לאחר זמן קצר מיום בניית הבית.   לגלות אחריות על הנכס היקר ביותר של כל אדם   גילוי אחריות, משמעותו היא, כאשר אתם מחליטים לבנות בית, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לדאוג להביא מפקח בנייה מחברת פיקוח מוכרת.

אם סכום זניח שבין 8,000-10,000 ₪  ישנה לכם במידה משמעותית את התקציב, אז עצתי היא שתמתינו עם הבניה.

הבית, הוא הנכס ניקר ביותר של כל אחד מאתנו, כי מדובר במפעל חיים שאנשים מתחייבים עליו בלקיחת הלוואות ומשכנתאות ונכס זה אמור להחזיק לכל החיים.   היתרונות הבולטים בהשכרת שירותיו של מפקח הבנייה   ישנם יתרונות לא מעטים, למשל לא רק הפיקוח המתמיד על הבניה, כי אם ליקויי בנייה שניתן לגלות עם הבניה ולתקן אוותם לפני שיהיה מאוחר מדי.  גם לגבי תקציב הבנייה, ישנו פיקוח מלא מהמפקח על הבניה, כך שהוא זה שישתדל לא לחרוג מהתכנית שהכין גם לגבי כתב הכמויות והתשלום לבעלי המקצוע השונים.

תמיד כדאי כי אפילו תתייעצו עם מפקח הבניה, לגבי בעלי המקצוע השונים שלבטח הוא מכיר את הטובים ביותר מביניהם וכן רכישה של חומרי הבניה שגם, כדאי להתייעץ עמו לפני  הבנייה, היכן ואצל מי כדאי לרכוש חומרים אלה.   לעומת הסכום של כל פרויקט הבניה של בית פרטי, הסכום לתשלום שתשלמו למפקח הבניה יהיה זניח, אך יחסוך לכם המון הוצאות מיותרות וכבדות בהרבה.   המאמר באדיבות חברת סאגה פיקוח בניה, לימדו באתר שלנו כיצד דואגים לביטחון המבנה שלכם ואיך פותרים תקלות קיימות ומקבלים את האישורים המתאימים.    
התגיות של המאמר: מפקח בנייה, פיקוח בנייה, מפקח בניה, פיקוח בניה, ניהול פרויקטים
מאמרים נוספים בנושא • שיפוצים ותיקונים

שלום אורח

הוספת מאמר חדש

מאמרים חדשים

הכרויות מאוקראינה


מידע נוסף

אודות מאמרים באהבה
מפת האתר

השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש - כל הזכויות שמורות © למאמרים באהבה 2011